Koordynatora Robót Wykończeniowych 120 views

Firma redNet Dom wchodzi w skład redNet Property Group która zadebiutowała w kwietniu 2001 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykończenia i doposażenia wnętrz. Zakres naszych usług obejmuje obszar całej Polski.

Obecnie firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynatora Robót Wykończeniowych

miejsce: Wrocław

Opis stanowiska pracy

  • Koordynowanie prac remontowo – budowlanych,
  • Nadzorowanie prac podwykonawców w celu zagwarantowania  pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem oraz  wytycznymi jakościowymi projektu aranżacji wnętrz,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie/projekcie,
  • Weryfikowanie kosztorysów i zastosowanych rozwiązań,
  • Uczestniczenie w odbiorach, monitorowanie kosztów i dokonywanie rozliczeń końcowych realizowanych prac,
  • Nadzór nad przeglądem oraz usuwaniem wad i usterek,

Wymagania:

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, zdolności organizacyjne,
  • Wykształcenie wyższe techniczne

(ukończone studia budowlane lub student ostatniego roku),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość programów MS Office, AutoCad,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia techniczne – elektryczne D i E – jako atut dodatkowy,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlane – jako atut dodatkowy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o złożenie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny).

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.