laborant/laborantka 121 views1 application

Zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz próbek, syntez chemicznych,
  • wsparcie przy uruchamianiu, prowadzeniu i ocenie końcowej testów,
  • wykonywanie pomiarów zgodnie z potrzebami testów,
  • udział w prowadzeniu dokumentacji laboratoryjnej (obliczenia, zapisy wyników analiz),
  • zapoznanie się z normami i standardami projektowymi w branży procesowej,
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej w tym: schematów, arkuszy, opisów,
  • zapoznanie się z oprogramowaniem analitycznym,
  • praca w wielobranżowych zespołach projektowych.

Oferujemy

  • wsparcie doświadczonej kadry,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania

  1. Znajomość aparatury chemicznej,
  2. Znajomość operacji laboratoryjnych,
  3. Umiejętność wykonywania obliczeń chemicznych (przeliczanie stężeń, sporządzanie roztworów o zadanym stężeniu, obliczenia wydajności),
  4. Znajomość chemicznych baz danych, umiejętność wyszukiwania potrzebnych materiałów źródłowych,
  5. Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z literatury anglojęzycznej.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us