MANAGER ZESPOŁU FINANSOWEGO 83 views1 application

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Phinance S.A.

Jako największa  firma pośrednictwa finansowego w kraju dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem Doradców Finansowych
  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania
  • odpowiedzialność za indywidualny rozwój swoich podwładnych
  • realizacja ustalonych celów
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów z Klientami
  • poszerzanie i aktualizowanie swojej wiedzy na temat bieżącej sytuacji na rynku finansowym

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w branży finansowej
  • cechuje Cię umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • jesteś osobą komunikatywną
  • negocjacje są Twoją mocną stroną
  • jesteś samodzielny i lubisz przejąć inicjatywę w działaniu
  • potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę
  • chętnie poszerzysz swoje kompetencje

OFERUJEMY CI:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z podstawą
  • korzystanie z zasobów HR firmy
  • budżet na realizowanie własnych przedsięwzięć
  • korzystanie z umówionych spotkań w grafiku (nie musisz szukać klientów)
  • profesjonalne kursy szkoleniowe zakończone certyfikatami
  • możliwość rozwoju zawodowego wg różnych ścieżek kariery
  • warsztaty z technik negocjacyjnych i sprzedażowych
  • konkursy
  • narzędzia wsparcia
  • elastyczny czas pracy
  • benefity pozapłacowe (m.in. opiekę medyczną Luxmed, kartę Multisport)

More Information

  • This job has expired!
Showing 1–0 of 0 jobs

Nothing Found

Company Information
Connect with us