Mechanik – automatyk 80 views1 application

Zakres obowiązków

  • prace konserwacyjne na liniach produkcyjnych,
  • usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania,
  • wsparcie automatyzacji maszyn produkcyjnych,
  • aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych,
  • bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy i/lub pakiet relokacyjny,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU, bony świąteczne, bony wakacyjne, karnety sportowe, premie),
  • szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),
  • lekcje języka angielskiego finansowane przez firmę,
  • prace w miłej atmosferze,

Wymagania

  1.  wykształcenie  techniczne (elektryk, mechanik, automatyk, mechatronik i pokrewne),
  2. praktyczna oraz teoretyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki,automatyki
  3. dobra organizacja pracy,
  4. dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (pon.-pt.),
  5. mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Up to 250 employees
  • Address Fredry 3, 57-350 Kudowa Zdrój
Connect with us