Młodszy analityk działu ekonomicznego 86 views1 application

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie przygotowywać raporty opłacalności stosowania leków oraz raporty wpływu refundacji leków na system ochrony zdrowia w Polsce, bazując na modelowaniu procesów gospodarczych i ekonomicznych, analizach kosztowych i statystycznych oraz prognozowaniu danych sprzedażowych i demograficznych. Dodatkowo, w związku z dynamicznym i innowacyjnym charakterem branży HTA, praca w naszej firmie oznacza uczestnictwo w identyfikacji obszarów wymagających nowych rozwiązań analitycznych, wdrażaniu usprawnień technicznych z zakresu modelowania oraz tworzeniu nowych standardów pracy.

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

  • Studenci ostatniego roku studiów magisterskich lub absolwenci kierunków matematycznych, statystycznych, ekonomicznych lub metod ilościowych (lub pokrewne)
  • Wysokie zdolności analityczne (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność, systematyczność, dokładność
  • Zdolność i gotowość do szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza programu Excel oraz podstaw VBA)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych ze statystyką, wnioskowaniem statystycznym i rachunkiem prawdopodobieństwa

More Information

  • This job has expired!