Młodszy Inżynier ds. Jakości 241 views4 applications

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie systemu zarządzania jakością zgodnie ze standardami AS9100, AS9110 oraz PART 145.
  • Wsparcie dla obszarów produkcyjnych w zakresie zarzadzania jakością.
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych, rozwój procesów, kompletacja paczek PPAP wraz z ich zatwierdzeniem.
  • Obsługa reklamacji ze strony klientów i dostawców.
  • Rozwój i implementacja standardów jakościowych oraz systemów kontroli jakości.
  • Współpraca z managerami operacyjnymi przy tworzeniu oraz implementacji procesów kontroli jakości.
  • Badanie i rozwiązywanie problemów związanych z produktem lub procesem produkcji.
  • Udział we wszystkich aspektach jakościowych projektu, np:
    1. MSA – Measurement Systems Analysis,
    2. SPC – Statistical process control, Quality Clinic, itp,
    3. Analizy raportów pomiarowych

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole pracującym zgodnie z zasadami QuEST Global Engineering.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji o bardzo dobrej pozycji na rynku i wysokiej kulturze pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w organizacji.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesiącach okresu próbnego.

Wymagania

  • 0-3 lat doświadczenia
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży automotive, lotnictwie lub podobnych będzie dodatkowym atutem.
  • Podstawowa znajomość standardów jakościowych.
  • Podstawowa znajomość narzędzi zarządzania jakością: Diagram Ishikawy, 5Why, 8D itp.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office, SAP QM
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole.
  • Umiejętności oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów.
  • Nastawienie na osiąganie celów.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us