Młodszy Inżynier Mechanik 173 views4 applications

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w nadzorze nad eksploatacją urządzeń energetycznych w zakładzie przemysłowym (m.in. kotłownia wodna i parowa, sieć C.O., odbiorniki i wymienniki ciepła, sieć gazowa, instalacja wentylacji i odpylania, pompownia wody przemysłowej, stacja wody pitnej, instalacja kanalizacji wewnętrznej)
  • Udział w organizowaniu prac zespołu wykonawczego
  • Udział w opracowywaniu kosztorysów i ofert w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych i organizacyjnych robót w branży mechanicznej
  • Udział w planowaniu i składaniu zapotrzebowań na zasoby (zespoły wykonawcze, materiały, usługi)
  • Udział w prowadzeniu dokumentacji projektowej i poprojektowej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechanika, energetyka) lub student ostatniego roku studiów
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Chęć rozwoju w branży mechanicznej, zwłaszcza w obszarze urządzeń energetycznych
  • Mile widziana praktyka w realizacji projektów technicznych
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne D2
  • Dobra znajomość MS Office
  • Zaangażowanie, silna motywacja, zdolności organizacyjne

OFERUJEMY:

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy na stanowisku Inżyniera Mechanika
  • Stabilne zatrudnienie w systemie jednozmianowym w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie – w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń zawodowych
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

More Information

  • This job has expired!