Operator giętarek CNC 189 views5 applications

Zakres obowiązków

  1. Obsługa pras krawędziowych CNC.
  2. Pisanie i korygowanie programów na maszynie.
  3. Gięcie elementów z blachy (stal czarna i chromoniklowa).
  4. Dobór narzędzi (stempli i matryc) i parametrów obróbki.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora pras krawędziowych CNC – mile widziane.
  • Mile widziana jest znajomość sterownika Touch B oraz DA-65.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – znajomość rysunku technicznego.
  • Uprawnienia do obsługi suwnic/żurawików – mile widziane.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Samokontrola.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Dokładność i sumienność.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej, istniejącej na rynku od 29 lat,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + zmienne dodatki,

  • możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników,

  • benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci,

  • bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny,

  • szkolenia,

  • możliwość przyłączenia się do firmowej drużyny biegowej.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Energetics
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Łowiecka 24
Connect with us