Płatny staż absolwencki w dziale Controlling Personalny – umowa o pracę 62 views1 application

Zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu nowoczesnych systemów wynagrodzeń,
  • udział w pracach controllingu personalnego (w odniesieniu np. do stanu personalnego, zachorowalności, kosztów wynagrodzeń),
  • praktyczne naliczenie wynagrodzeń, obsługa programów emerytalnych PPE i PPK

Oferujemy

  • dobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę i możliwość zdobycia interesujących doświadczeń kontakt   z nowymi technologiami,
  • dofinansowanie do nauki,
  • home office, opiekę medyczną, pakiety sportowe,
  • umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (12-24 miesięcy).

Oczekujemy

  • zainteresowania tematyką controllingu personalnego i wynagrodzeń,
  • wykształcenia wyższego (absolwent do 12 miesięcy od ukończenia studiów),
  • sumienność, komunikatywność, asertywność i niezależność w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

More Information

  • This job has expired!
Showing 1–0 of 0 jobs

Nothing Found

Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address Strefowa 2, 59-100 Polkowice
Connect with us