Płatny staż absolwencki w dziale Testów 88 views1 application

Główne zadania:

  • zapoznanie się z procesem przeprowadzania i koordynacji testów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej przed i po testach,
  • programowanie testów, stanowisk testowych, zasobów itp. w ProPDM,
  • pomoc przy przeprowadzaniu testów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym (absolwent do roku od ukończenia studiów),
  • zaangażowanie i inicjatywa własna,
  • dokładność, samodzielność i obowiązkowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • dobycie doświadczenia w nowoczesnej, międzynarodowej firmie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę i możliwość zdobycia interesujących doświadczeń oraz kontakt z nowymi technologiami,
  • dofinansowanie do nauki i szkoleń,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie,
  • home office, opiekę medyczną, pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address Strefowa 2, 59-100 Polkowice
Connect with us