Płatny Staż w Dziale Industrializacji (ME IN) 84 views

Zakres obowiązków

  • udział w realizacji projektów od strony technicznej oraz finansowej
  • udział w uruchomieniach nowych maszyn lub/i procesów produkcyjnych
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, rewizje techniczne, odbiory maszyn

Oferujemy

  • preferowani studenci 4-5 roku lub absolwenci kierunków: Zarządzanie i Produkcja, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika
  • Znajomość procesów technologicznych: montażowych oraz z zakresu obróbki mechanicznej (obróbka termiczna, plastyczna, obróbka skrawaniem)
  • znajomość języka angielskiego

Wymagania

  • płatny roczny staż w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia
  • współpracę z ekspertami w swojej branży
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Motoring, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Connect with us