Płatny staż w dziale Logistyki 43 views

Obowiązki:

  • realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • przygotowywanie danych oraz raportów logistycznych,
  • optymalizowanie oraz usprawnianie procesów logistycznych,
  • czynny udział we wdrażanych projektach logistycznych.

Wymagania:

  • preferowani studenci 3-5 roku kierunku: Logistyka,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz chęć do nauki,

Oferujemy:

  • roczny płatny staż w firmie międzynarodowej,
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
  • współpracę z ekspertami w swojej branży,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Motoring, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Connect with us