Płatny Staż w Dziale Utrzymania Ruchu (MS PM) 87 views

Zakres obowiązków

  • prowadzenie projektu stażowego,
  • realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu,
  • współpracowanie z innymi wydziałami firmy,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad planowaniem działań prewencyjnych.

Oferujemy

  • płatny staż w firmie międzynarodowej,
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
  • współpracę z ekspertami w swojej branży,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

  • preferowani studenci 3-5 roku oraz zaoczni, kierunki: Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów MS Office,
  • obsługa systemu klasy CMMS – będzie dodatkowym atutem.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Motoring, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Connect with us