Płatny Staż w Dziale Zakupów Globalnych 297 views3 applications

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie danych oraz raportów i analiz;
  • Zaangażowanie w międzynarodowy projekt;
  • Współpraca z innymi wydziałami firmy;
  • Wsparcie współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • Wsparcie w codziennych zadaniach działu Zakupów Globalnych.

Oferujemy

  • Płatny staż w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • Współpracę z ekspertami w swojej branży;
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

  • Status studenta lub absolwent;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość programu Excel, umożliwiająca prezentowania danych, przeprowadzanie analiz, kalkulacji, porównań, zestawień;
  • Znajomość programu PowerPoint;
  • Otwartość na nowe zadania, pomysłowość, kreatywność;
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów;
  • Doświadczenie w dziale zakupów mile widziane (staż, praktyka).

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Motoring, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Connect with us