Płatny staż w firmie budowlanej dla studentów studiów zaocznych 208 views6 applications

JOBNOBIS Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest stabilną i rozwijającą się firmą, realizującą nieszablonowe projekty oraz inwestycje w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i publicznego. Posiada swoje oddziały we Wrocławiu oraz w Sobótce.

Zakres obowiązków obejmuje:
– przygotowywanie i organizowanie budowy,
– kierowanie podległymi brygadami pracowników przedsiębiorstwa,
– koordynowanie prac podwykonawców,
– koordynacja dostaw materiałów i usług na budowę,
– opracowywanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót,
– kompletowanie dokumentacji powykonawczej,
– przygotowywanie ofert, przedmiarów, kosztorysów dla potencjalnych kontrahentów,
– kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców,
– analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności,
– wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych.

Wymagania:
– wykształcenie średnie lub wyższe o profilu budowlanym,
– samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
– mile widziana znajomość programów NORMA oraz AUTOCAD,
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
– umiejętność obsługi MS Office, szczególnie MS Excel,
– umiejętność harmonogramowania,
– umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie (możliwość przedłużenia współpracy po okresie stażowym)
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
– ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
– pracę w młodym zespole oraz w przyjaznej atmosferze,
– benefity pozapłacowe
– ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, nauka języków obcych, szkolenia.

More Information

  • This job has expired!