Płatny Staż w Zespole Konstrukcji Produktów 387 views11 applications

Zakres obowiązków

  • prowadzenie projektu stażowego,
  • realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu,
  • współpracowanie z innymi wydziałami firmy.

Oferujemy

  • płatny staż w firmie międzynarodowej,
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
  • rozwinięcie swoich zainteresowań na realnych przykładach,
  • przestrzeń do wdrażania indywidualnych pomysłów.

Wymagania

  • student 4-5 roku (preferowany Mechaniczny PWr) lub absolwent,
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej 2D i 3D,
  • znajomość oprogramowania Creo Parametric (Pro/Engineer),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Siemens NX.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Motoring, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Connect with us