Pomocnika Elektromontera Elektryki Przemysłowej i AKPiA 111 views8 applications

Firma ControlTec Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.
Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?
Nasz zespół tworzą inżynierowie: technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.
Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.
Twój ruch!

Jeżeli:

  • Nie masz jeszcze nie masz doświadczenia zawodowego w branży, jednak jesteś gotowy, aby to zmienić
  • Posiadacz zacięcie techniczne
  • Chcesz uczyć się praktycznej strony zawodu w obszarze związanym z elektryką, automatyką i montażem
  • Nie boisz się fizycznej pracy

… to ta oferta może Ciebie zainteresować.

Oferta skierowana jest także do osób uczących się, studentów, którzy w okresie wakacyjnym są w pełni dyspozycyjni, a w trakcie roku akademickiego są dyspozycyjni min. 2-3 dni w tygodniu.

Zakres obowiązków

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych
  • Montaż i sprawdzenie wykonanych prefabrykatów
  • Montaż obiektowy

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie –  do ustalenia indywidualnie z Kandydatem
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Benefity (dotyczy umowy o pracę): karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, bony świąteczne, mikołajkowe upominki dla dzieci pracowników, spotkania integracyjne
  • Praktyczna możliwość nauki zawodu i możliwość rozwijania się w kierunkach pokrewnych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz wśród ludzi, u których możesz liczyć na pomoc
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Wymagania

  • Chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość programu Excela
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us