Pracownik ds. Badań i Rozwoju 374 views6 applications

Zakres obowiązków

Poszukujemy bardzo łebskiej osoby do naszego zespołu. Prowadzimy innowacyjny projekt B+R i potrzebujemy kogoś, kto wesprze nas w pracy testowej, raportowej, analitycznej i opisowej.

Wymyślanie i szukanie nowinek wpisane jest w DNA firmy. Obok nowoczesnej architektury, stosujemy innowacyjne i wymyślane przez nas systemy instalacyjne. Jako nieliczni stosujemy materiały takie, jak mieszanka wełny drzewnej oraz materiałów zmiennofazowych. Stawiamy budynki energooszczędne, a obecnie celujemy w budownictwo modułowe high end.

Docelowo stanowisko to obejmować będzie cały wachlarz zadań zmierzających do powstawania nowych rozwiązań w dziedzinie architektury i budownictwa, tj.:

  • analiza danych teoretycznych z literatury, badań ogólnodostępnych dotyczących badanych materiałów,
  • analiza trendów rozwojowych w dziedzinie nowych technologii,
  • udział w tworzeniu projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, detali w oprogramowaniu BIM,
  • wykonywanie obliczeń,
  • pomoc w prowadzeniu projektów B+R, przygotowywaniu harmonogramów i budżetów,
  • współpraca z projektantami konstrukcji, instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, elektrycznych oraz automatyki – domów inteligentnych dotyczących projektów B+R
  • udział w opracowywaniu rozszerzeń/ dodatkowych funkcjonalności w systemie grzewczym, wentylacyjnym, komfortu (dom inteligentny),
  • budowanie modeli w małej skali
  • dobór materiałów i komponentów do realizacji badań
  • analiza rynku i dobór dostawców materiałów i komponentów na potrzeby badawcze,
  • współudział we wszystkich fazach powstawania prototypu (nowego produktu, jakim jest u nas budynek),
  • nadzór nad pracami realizowanymi na prototypie w pełnym zakresie projektów B+R,
  • testowanie komponentów,
  • sczytywanie i sporządzanie analiz danych pomiarowych w trakcie pomiarów,
  • pomoc w koordynacji analiz wykonywanych przez podmioty zewnętrzne,
  • prezentacja danych pomiarowych,
  • monitorowanie parametrów jakościowych wytwarzanych produktów.

Oferujemy

  • Umowę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.
  • Możliwość intensywnego rozwoju i testowania swoich pomysłów.
  • Stanowisko o dużym znaczeniu dla dalszego rozwoju firmy.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Możliwość codziennej współpracy z kolegami z zespołu wykonawczego “zza ściany” (biuro mieści się przy hali produkcyjnej).
  • Pracę w niszowej specjalizacji, jednocześnie będącej trendem o bardzo szybko rosnącej popularności.
  • A dodatkowo brak problemów z parkowaniem 😉

Wymagania

  1. Przede wszystkim gotowość do realizacji wymienionych zadań albo poparta doświadczeniem, albo wiedzą.
  2. Mile widziane doświadczenie zdobyte w projektach B+R.
  3. Umiejętność sporządzania raportów badawczych.
  4. Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.
  5. Język angielski umożliwiający pracę i swobodną komunikację.

More Information

  • This job has expired!
Company Information