Praktyka w Dziale Produkcji 878 views29 applications

Zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza danych produkcyjnych, tworzenie raportów kluczowych wskaźników KPI,
  • wdrażanie, utrzymywanie i modernizowanie systemów Lean Manufacturing,
  • rozwój systemu TPM – autonomiczne utrzymanie ruchu,
  • wdrażaniem 5S na stanowiskach pracy,
  • tworzenie map strumienia wartości,
  • wsparcie przy opracowywaniu procedur technologicznych,
  • wsparciem kierownictwa produkcji przy usprawnianiu procesów produkcyjnych oraz rozwiązywaniu bieżących problemów

Wymagania

  • posiadanie statusu studenta (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji),
  • dyspozycyjność – ok. 4 dni w tygodniu,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • sumienność i dokładność,
  • zaangażowanie i chęć zdobywania nowej wiedzy praktycznej,

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia przy współpracy z zespołem produkcyjnym dużej, międzynarodowej firmy,
  • płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy- zlecenia),
  • elastyczne godziny realizacji stażu,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address Bielany Wrocławskie ul. Logistyczna 1
Connect with us