Praktykant do działu Logistyki Materiałowej 171 views3 applications

Zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z pracą w Dziale Logistyki
  • Obliczanie max i min stanów magazynowych,
  • Wdrażanie zasad optymalizacji procesów i procedur w ramach 5S,
  • Udział w rozwijaniu systemu do przyjmowania matreriałów na magazyn,
  • Współudział w tworzeniu zasad funkcjonowania wewnętrznego systemu do zamawiania materiałów,

Oferujemy

  • Bezpłatne 4-6 tygodniowe praktyki,
  • Szansę poznania problematyki i zasad funkcjonowania działu Logistyki materiałowej,
  • Udział w realnych projektach
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz elastyczny czas pracy,

Wymagania

  1. Status studenta (preferowane kierunki: Mechaniczny, Elektryczny),
  2. Znajomość rysunku technicznego,
  3. Umiejętność obsługi MS Office (w szczególności Excel),
  4. Znajomość j. angielskiego,
  5. Inicjatywa
  6. Dokładność i rzetelność,

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Energetics, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Fabryczna 10, 53-609 Wrocław
Connect with us