Praktykant/-ka – Informatyk w obszarze szkoleń korporacyjnych i planowania produkcji 235 views3 applications

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

Jeśli jesteś studentem i ukończyłeś już co najmniej 2-gi rok studiów, możesz dołączyć do nas w ramach letniego programu praktyk.

Miejsce wykonywania praktyk: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków

Praktykant na tym stanowisku będzie wspierał projekty związane z digitalizacją procesów związanych z kontrolą i planowaniem produkcji, logistyką oraz w obszarze szkoleń produkcyjnych.

Ciekawe projekty:

  • stworzenie aplikacji do rezerwacji sal szkoleniowych;
  • digitalizacja procedury kaizenowej (tworzenie, raportowanie, śledzenie kaizenów);
  • digitalizacja bazy dostawców i narzędzi do planowania produkcji;
  • tworzenie przepływów pomiędzy sharepoint a dyskami sieciowymi.

Oferujemy

  • dołączyć do zespołu doświadczonych pracowników Toyoty i wspólnie pracować na wdrożeniem nowych projektów;
  • odbyć płatne praktyki w okresie lipiec – wrzesień;
  • rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu digitializacji procesów w środowisku produkcyjnym.

Wymagania

  • dobra znajomość O 365 a także Power Platform (Power Apps, Power Automate);
  • tworzenie aplikacji przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi.

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 600 886 551.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć pod te linki:

www.toyotapl.com – strona internetowa polskich fabryk Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach

www.kierunektoyota.pl – strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

Toyota: fabryka w Jelczu – Laskowicach – nasz fanpage na Facebooku

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Uczniowska 26, 58-306 Wałbrzych
Connect with us