programista aplikacji biznesowych 33 views13 applications

Zakres obowiązków

ProLogistica Soft tworzy dla swoich klientów nowatorskie, zaawansowane technologicznie oprogramowanie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem w dwóch obszarach: optymalizacja zapasów magazynowych i prognozowanie popytu. Zadaniem młodszego programisty aplikacji  jest udział w tworzeniu i utrzymaniu oraz wdrożeniu oprogramowania ProLogistica.

 Oferujemy

  1. możliwość udziału w tworzeniu i implementacji najwyższej klasy rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem
  2. poznanie zaawansowanych metod optymalizacji procesów logistyki i prognozowania sprzedaży
  3. zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie wdrażania systemów IT
  4. pracę z najnowszymi technologiami
  5. dzielenie się naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami
  6. możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  7. elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy w niepełnym wymiarze

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe lub studenci studiów magisterskich kierunków informatyka, zarządzanie, matematyka lub pokrewnych
  2. podstawowa znajomość metodologii programowania i technik obiektowych
  3. teoretyczne podstawy baz danych (modele, języki, zapytania)
  4. umiejętność badania i analizy problemów
  5. sumienność i dokładność
  6. nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji
  7. dobra znajomość języka angielskiego

More Information

  • This job has expired!