Programista aplikacji 150 views1 application

Zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia technicznego w celu rozwiązywania problemów związanych z systemami ERP, raportami i innymi aplikacjami,
  • odpowiedzialność za interakcję z użytkownikami końcowymi,
  • otwieranie zgłoszeń pomocy technicznej u dostawców oprogramowania oraz identyfikowanie i wdrażanie rozwiązań dla aplikacji,
  • doskonalenie procesów i procedur,
  • wykonywanie prac związanych z konserwacją baz danych, takich jak pisanie i wykonywanie prostych instrukcji SQL, w tym pisanie raportów,
  • praca pod kierunkiem kierownika ds. Aplikacji,
  • szkolenie użytkowników, rozwiązywanie problemów i wsparcie dla użytkowników aplikacji,
  • koordynowanie przetwarzania przychodzących wniosków do Działu IT przez telefon i e-mail, aby zapewnić terminowe i skuteczne rozwiązywanie problemów z aplikacji użytkowników końcowych,
  • współpraca ze stronami trzecimi i parterami IT w celu terminowego rozwiązywania problemów,
  • opracowywanie i wdrażanie zmian w różnych systemach ERP,
  • śledzenie zmian w aplikacjach i zarządzanie nimi zgodnie z określonym procesem zarządzania zmianami,
  • rejestrowanie, śledzenie i dokumentowanie zgłoszeń serwisowych, w tym wszystkie udane i nieudane działania, aż do ostatecznego rozwiązania problemu,
  • informowanie wnioskodawcę o postępach w zakresie wsparcia i projektów,
  • obsługa środowiska produkcyjnego 24/7,
  • określanie powagi incydentów i skuteczne ich eskalowanie za pomocą procesu zarządzania incydentami.

Oferujemy

  • szkolenie zawodowe trwające 6-12 miesięcy z mentorem w jednej z naszych lokalizacji w USA (Kalifornia lub Connecticut) lub Europie.
  • pracę jako programista aplikacji wspierający amerykańskie i europejskie inicjatywy firmy,
  • miejsce pracy w RBC Polska w Mielcu,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • dodatki pozapłacowe w tym prywatną opiekę medyczną w LUXMED i kartę Multisport,
  • pracę w Spółce o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku światowym,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji.

Wymagania

    • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier lub magister inżynier) w dziedzinie informatyki lub pokrewne,
    • ogólna znajomość systemu operacyjnego Windows Server (2012 i nowsze),
    • ogólna znajomość systemu operacyjnego Windows 10,
    • znajomość i doświadczenie w pracy z Microsoft Access, Excel, Word, PowerPoint
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych za granicę,
    • dyspozycyjność, elastyczność, samodzielność,
    • zdolność do samodzielnej pracy pod ogólnym nadzorem w wymagającym środowisku zorientowanym na klienta,
    • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętności badawcze, dokładność, rzetelność, komunikatywność,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • umiejętność w zakresie komunikacji pisemnej i ustnej, umiejętność interakcji z kierownictwem wyższego szczebla i personelem technicznym w sposób profesjonalny,
    • umiejętność pracy w zespole.
    • Preferowane doświadczenie w:
      • Visual Studio (VB.net / C #), PHP, HTML 5, CSS 3, RPG, pisanie zapytań SQL (ANSI, T-SQL, PL-SQL, DB2),
      • Crystal Reports, Microsoft SSRS, SSIS i SSAS,
      • SQL Server – widoki, procedury składowane i funkcje,
      • Team Foundation Server – oprogramowanie do repozytorium kodów źródłowych,
      • Znajomość technologii korporacyjnych centrów danych, w tym sieci (zabezpieczenia, TCP / IP, DHCP i DNS),
      • System biletowy zgodny z standardami branżowymi,
      • Obsługa systemów ERP innych firm.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.