Programista Delphi 99 views1 application

Opis firmy

Wytwarzamy oprogramowanie wspomagające proces obsługi celnej importerów, eksporterów i agencji celnych. Mamy około 2000 klientów w całej Polsce, wśród nich duże agencje celne i znane firmy spedycyjne. Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania tego typu. Oprócz dostarczania standardowych produktów, realizujemy także zamówienia indywidualne, np. tworzenie narzędzi zapewniających integrację naszego oprogramowania z systemami klientów.

Nasza siedziba znajduje się na wrocławskich Kowalach, spokojnym osiedlu; dysponujemy dużym parkingiem, także z miejscami dla rowerów (jest też możliwość skorzystania z prysznica). Niedaleko znajdują się pętla tramwajowa, przystanek autobusowy oraz stacja kolejowa (wkrótce uruchomienie kolei aglomeracyjnej).

Kogo szukamy

Zapraszamy do współpracy studentów kierunków informatycznych oraz umiejących programować w dowolnym środowisku – preferowane Delphi, wystarczy też gotowość do przyuczenia się do pracy w nim. Oferujemy możliwość szkolenia osobom nieznającym Delphi. Kandydaci muszą jednak mieć opanowaną przynajmniej wiedzę matematyczną na poziomie maturalnym lub mieć elementarne doświadczenie w programowaniu. Pod uwagę będziemy też brać studentów kierunków informatycznych, którzy jeszcze nie ukończyli I stopnia studiów (licencjackich).

Dodatkowo mile widziane:

  • znajomość MS SQL, opcjonalnie Firebirda,
  • umiejętność programowania obiektowego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i programowanie aplikacji desktopowych i www, m. in. w zakresie przetwarzania dokumentów,
  • programowanie przetwarzania danych w dużych bazach danych,
  • tworzenie dokumentacji.

Co oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy – wymiar godzinowy do ustalenia,
  • stabilne zatrudnienie,
  • szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne – wedle potrzeb,
  • praca w małym, 3-4 os. zespole,
  • płaska struktura,
  • benefity: MultiSport, opieka zdrowotna, lekcje angielskiego,
  • coroczny piknik firmowy

More Information

  • This job has expired!