Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych 161 views1 application

Zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków technicznych
  • opracowanie koncepcji projektowych
  • opracowanie planów zagospodarowania terenu
  • dokonywanie uzgodnień projektowanych sieci z właścicielami
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazna atmosfera pracy
  • opieka ze strony biura

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu sieci elektroenergetycznych
  • znajomość prawa budowlanego i procesu projektowego
  • obsługa programu AutoCAD, GstarCAD
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia budowlane

More Information

  • Only candidates can apply for this job.