Projektant/ka 97 views1 application

Wrocław, pełen wymiar godzin, stacjonarnie, praktyka absolwencka, B2B;

Poszukujemy ambitnych i zapalonych Projektantów do realizacji naszych nowych aplikacji wizualizujących nieruchomości mieszkaniowe. Nie wymagamy biegłej znajomości technik modelowania w programach 3D – pierwsze 3 miesiące współpracy poświęcimy na intensywne szkolenie w tym zakresie.

CV i zgłoszenia zbieramy do: 14.05.2021, decyzja o współpracy: 28.05.2021.

O Odyssey Crew

Od lat jesteśmy liderem specyficznych, technologicznych rozwiązań prezentacyjnych i sprzedażowych na rynku pierwotnym nieruchomości w Polsce #proptech. Dostarczamy najlepsze jakościowo makiety interaktywne 3D, które pomagają deweloperom promować i sprzedawać ich nieruchomości mieszkaniowe. Nasze makiety interaktywne to połączenie świata hiper-realistycznych wizualizacji architektonicznych z rzeczywistością znaną z najlepszych gier komputerowych 3D. Tworzymy aplikacje 3D na stoły dotykowe w biurach sprzedaży deweloperów, rozwiązania do wideo-spotkań online oraz interaktywne elementy na strony internetowe.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie lub studia zaoczne (ostatni rok) na kierunkach: Architektura, Architektura Wnętrz, Budownictwo
  • Doskonałe rozumienie projektów architektonicznych (wykonawczych) oraz zagospodarowania terenu
  • Znajomość materiałów stosowanych w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym
  • Wrażliwość artystyczna, zainteresowanie tematem wizualizowania projektów
  • Podstawowa umiejętność poruszania się narzędziach do projektowania 3D (dowolnych)
  • Portfolio prac związanych z projektowaniem architektury lub wnętrz w postaci wizualizacji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka motywacja do rozwoju kompetencji

Zakres obowiązków

  • Przenoszenie projektów architektonicznych (budynki, zagospodarowanie terenu, wnętrza) do programów 3D
  • Modelowanie budynków lub wnętrz w programach do projektowania 3D
  • Uzupełnianie dostarczonych przez klientów projektów o kreatywne aranżacje wnętrz
  • Kreatywne wykorzystanie i uzupełnianie biblioteki zasobów 3D

Oferujemy

  • Przeszkolenie w zakresie efektywnego posługiwania się nowoczesnym oprogramowaniem do grafiki 3D
  • Wprowadzenie do świata innowacji w wykorzystaniu grafiki czasu rzeczywistego w architekturze
  • Wiele możliwości rozwoju w zakresie wykorzystania technologii w projektowaniu
  • Wysoki komfort pracy na nowoczesnym sprzęcie i oprogramowaniu
  • Wygodne miejsce w świetnie położonym biurze we Wrocławiu (Ostrowskego/FAT)
  • Praca z wysoko wyspecjalizowanym, dynamicznym i miłym zespołem

Zapraszamy!

Prosimy o składanie aplikacji w formie CV i portfolio (w dowolnej formie: linki, załączniki, zdjęcia, rysunki).

More Information

  • This job has expired!
Showing 1–0 of 0 jobs

Nothing Found

Company Information
Connect with us