Projektant – Konstrukcje stalowe 71 views1 application

SGK-Projekt to firma, która dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej w Polsce wypracowała sobie znaną i cenioną markę wśród największych dostawców usług branżowych.

Firma jest aktywna również poza granicami kraju i współpracuje z dużymi międzynarodowymi korporacjami.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w środowisku niemieckojęzycznym oraz gotowych do projektowania infrastruktury sieci telekomunikacyjnych oraz obliczeń statycznych.

Zakres obowiązków

– Sporządzanie i weryfikowanie obliczeń statycznych dla nośnych konstrukcji stacji bazowych w telefonii mobilnej (obiekty projektowane i już istniejące)
– Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej dla nowych konstrukcji nośnych i wsporczych na bazie przeprowadzonych obliczeń statycznych
– Sporządzanie list materiałowych
– Współpraca z projektantami i konstruktorami oraz kierownikiem projektu

Oferujemy

– Wdrożenie oraz pakiet szkoleń wstępnych
– Możliwość stałego rozwoju jako projektant konstrukcji, nabycie praktycznych umiejętności
– Udostępnienie wszystkich niezbędnych narzędzi pracy
– Umowa o pracę na pełen etat wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym
– Koleżeńska atmosfera pracy w środowisku doświadczonych inżynierów w przyszłościowej branży
– Możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych

Wymagania

– Ukończone studia inżynierskie o profilu budownictwo, mechanika lub pokrewne
– Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok
– Język niemiecki, stopień komunikatywny
– Dobra znajomość oprogramowania CAD oraz programów do modelowania i obliczeń konstrukcji opartych na MES
– Umiejętność czytania i sporządzania rysunków technicznych, wizja przestrzenna

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us