Projektant sieci stacjonarnych 118 views

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Planowanie i przygotowywanie projektów w systemie Megaplan ¬
• Przygotowanie planów zagospodarowania przestrzennego dla okręgów i gmin ¬
• Planowanie zgodnie z ustawą o usprawnieniu rozbudowy sieci szerokopasmowych (DigiNetzG) ¬
• Przygotowanie i sprawdzanie dokumentacji, kosztorysów oraz specyfikacji prac budowy¬
• Badanie studiów wykonalności i przetargów w ramach konsultacji szerokopasmowych ¬ Wiedza techniczna w zakresie oprogramowania w systemach FDS i NET
NASZA OFERTA:
• Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzenie ¬
• Szeroki i zorientowany na przyszłość zakres działania na dynamicznie rozwijającym się rynku¬
• Gruntowne szkolenia prowadzone przez doświadczonych kolegów ¬
• Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery ¬
• Praca w zaangażowanym, otwartym i wykwalifikowanym zespole ¬
• Przestronne biura z nowoczesnym wyposażeniem technicznym ¬
• Elastyczny czas pracy ¬
• Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem
PROFIL KANDYDATA:
• Wykształcenie zawodowe technik łączności lub technik telekomunikacji a także ukończone studia w dziedzinie łączności oraz nauk geologicznych lub inne równoważne wykształcenie
• Wiedza o sieciach stacjonarnych (FTTC, FTTB, FTTH, sieci miedziane i sieci HFC) ¬
• Praktyczne doświadczenie w prawie projektowym (Planungsrecht), przepisach dot. pozwoleń na budowę oraz ogólnym niemieckim prawie budowlanym ¬
• Znajomość programów GIS, najlepiej umiejętność korzystania z narzędzi GIS lub certyfikowania w systemie Megaplan ¬
• Gotowość do podróży służbowych ¬
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie ¬
• Prawo jazdy kategorii B

More Information

  • Only candidates can apply for this job.