Zakres obowiązków

  • Analiza danych wejściowych niezbędnych do wykonania projektu

  • Udział w wizjach lokalnych

  • Sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych sieci telekomunikacyjnych (FTTH)

  • Uzgadnianie dokumentacji z inwestorem oraz wszelkimi prawnymi gestorami

  • Sporządzanie kosztorysów, kalkulacji, wycen dla planowanych inwestycji

  • Dobór i znajomość materiałów dla sieci telekomunikacyjnych

  • Nadzór i weryfikacja pracy asystentów

  • Obsługa systemów raportujących

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop

  • System premiowy – uzależniony od wyników

  • Elastyczne podejście do pracownika

Wymagania

  1. Wiedza z zakresu rozwiązań telekomunikacyjnych

  2. Wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku technicznym (telekomunikacja, elektronika, elektrotechnika, inne)

  3. Doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów dla projektów inwestycyjnych

  4. Doświadczenie w projektowaniu infrastruktury teletechnicznej, w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych

  5. Obsługa komputera, w tym środowiska Office (Excel, Word)

  6. Obsługa programów typu CAD/GIS

  7. Umiejętność pracy w zespole

  8. Prawo jazdy kategorii B

More Information