Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki 58 views

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wykonywanie audytów u klientów
  • Doradztwo w zakresie doboru instalacji fotowoltaicznych
  • Kompleksowa realizacja pozyskanej umowy z Klientem
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami w trakcie całego procesu sprzedaży

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie oraz dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy

Wymagania

  • oświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – preferowana branża OZE
  • Preferowane wykształcenie wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów
  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z innymi działami firmy
  • Rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za całościową realizację powierzonych zadań

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us