Release Engineer – Programista 117 views2 applications

Poszukujemy zaangażowanych, komunikatywnych i kreatywnych absolwentów do pracy jako Release Engineer – Programista.

Środowisko pracy zespołu:

Tworzymy oprogramowanie SYNDIS klasy ADMS z wykorzystaniem technologii:

  • JAVA,
  • QT,
  • Play,
  • WildFly,
  • Oracle,
  • PostgreSQL.

Oprogramowanie przechodzi pełen cykl jego wytwarzania.

W dziale IT stawiamy na bezpośrednią komunikację, która decyduje o sukcesach zespołu.

Zadania:

  • cykliczne przygotowywanie wydań oprogramowania
  • aktualizacja wersji produkcyjnych oraz przygotowywanie łat
  • utrzymanie firmowego systemu budowania oprogramowania

Wymagania:

  1. Sprawność w zakresie obsługi platform Windows oraz Linux (skrypty)
  2. Dobra znajomość systemu kontroli wersji SVN, GIT
  3. Dobra znajomość języków programowania C++/Java
  4. Mile widziane: dobra znajomość Python oraz orientacja w zagadnieniach związanych z branżą energetyczną

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę w komfortowym biurze z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • ciekawe projekty branżowe,
  • rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz zewnętrzne i firmowe szkolenia / warsztaty,
  • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Zapraszamy do aplikowania.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us