Research Intern (Part-time | Remote | Paid) 313 views12 applications

Zakres obowiązków

Spółka Effectively wywodzi się z funduszu Venture INC, który jest funduszem Venture Capital z kapitałem inwestycyjnym przekraczającym 20 mln PLN skupionym na Europie Środkowo-Wschodniej. W jego portfolio znajdują się firmy takie jak Infermedica, Brand24, Sundose, czy Intelliseq. Podczas kilkunastoletniej działalności funduszu, styczności z tysiącami spółek i inwestycjami w dziesiątki podmiotów zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obszarach:

  • analizy rynku i jego segmentacji
  • analizy konkurencji
  • analizy produktu (product research)
  • weryfikowaniu modeli biznesowych

Postanowiliśmy stworzyć dedykowaną spółkę, która będzie świadczyła usługi w powyższych obszarach.  Jeśli chcesz pracować bazując bezpośrednio na wiedzy funduszu Venture Capital posiadającego wieloletnie doświadczenie to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.

W Effectively będziesz mieć okazję współpracować z technologicznymi startupami aspirującymi do zostania globalnymi przedsiębiorstwami i wspierać je w rozwiązywaniu realnych problemów. Pomimo szerokiego zakresu działalności jesteśmy stosunkowo małą firmą o płaskiej strukturze, która daje dużą swobodę w działaniu i ceni proaktywność.

Szukamy ambitnych, samodzielnych osób, które będą odpowiedzialne za obszary takie jak: analiza rynku, tworzenie raportów, badanie konkurencji i inne działania analityczne. Wnioski wyciągane na podstawie tych analiz będą stanowiły bazę do podejmowania przez klientów kluczowych decyzji odnośnie strategii ich dalszego rozwoju.

Czym będziesz się zajmować?

  • przeprowadzanie researchu w obszarach: potencjał rynku, konkurencji, segmentacja rynku, analiza produktu
  • analiza danych ilościowych i jakościowych
  • badanie potrzeb klientów
  • tworzenie procesów i udoskonalanie metod analizy
  • tworzenie raportów i rekomendacji
  • monitorowanie trendów rynkowych
  • bieżący kontakt z klientami

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • budżet na narzędzia
  • elastyczne godziny pracy
  • duży zakres odpowiedzialności i swobodę w działaniu
  • wsparcie doświadczonych analityków
  • praca zdalna

Wymagania

Jesteś idealnym/ną kandydatem/ką jeśli:

  • jesteś entuzjastą/ką nowych technologii
  • masz analityczny umysł i dostrzegasz szczegóły
  • potrafisz wyciągnąć wnioski z różnego rodzaju danych (ilościowych i jakościowych)
  • masz wyczucie trendów rynkowych przekładające się na rekomendowanie
    i wdrażanie nowych rozwiązań
  • lubisz pracę zespołową
  • nie ma publicznie dostępnego źródła informacji, do którego nie jesteś w stanie się dostać 🙂
  • ciągle czujesz głód wiedzy
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)
  • jesteś osobą otwartą, kreatywną i wychodzisz z inicjatywą
  • znasz specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstw typu startup

Dodatkowymi zaletami będzie:

  • znajomość branży Venture Capital / inkubatorów / akceleratorów
  • doświadczenie na analitycznym stanowisku
  • zaawansowana bądź średnio zaawansowana znajomość którejkolwiek z branży: biotechnologicznej, gamingowej, automatyki i robotyki, digital health, SaaS, CleanTech itp.
  • znajomość języków obcych innych niż angielski

More Information

  • This job has expired!
Showing 1–0 of 0 jobs

Nothing Found

Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Counseling, Finance, banking
  • Company size Less than 10 employees
  • Address ul. Zwycięska 45 bud. 3 lok. 3.4 53-033 Wrocław
Connect with us