Samodzielny ref. ds. planowania logistycznego 147 views

Zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji przepływów materiałowych dla nowych projektów,
  • tworzenie koncepcji nowych opakowań, magazynów i transportu,
  • techniczne ustalenia z potencjalnymi dostawcami i klientami,
  • definiowanie  i optymalizowanie  pojemników dla wyrobów gotowych i części pojedynczych oraz półproduktów,
  • przeprowadzanie kalkulacji nowych wyrobów,
  • przekazywanie wiedzy fachowej nowo zatrudnianym pracownikom.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe),
  • elastyczny czas pracy, home office,
  • opiekę medyczną, pakiet sportowy.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistycznym,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • dobra znajomość programu SolidWorks,
  • umiejętność koordynowania prac zespołu,
  • kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, decyzyjność, samodzielność.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address Strefowa 2, 59-100 Polkowice
Connect with us