SAP Basis – Praktyki 228 views6 applications

Opis stanowiska

Do rozwijającego się oddziału firmy we Wrocławiu (zespół SAP BASIS) poszukujemy studentów lat 3-5 kierunków informatycznych. Kandydat powinien posiadać przekrojową wiedzę IT – od warstwy sprzętowej do aplikacji.

Oferujemy

  • Praca na pełen etat lub 3/5
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Umowa zlecenie
  • Fundusz szkoleniowy: języki obce, szkolenia zawodowe
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w kluczowych projektach krajowych
    i zagranicznych z obszaru SAP i rozwiązań chmurowych z najlepszymi specjalistami
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Dostęp do programów m.in. Multisport, ubezpieczenie Medicover, Program grupowego ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy  nauki języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  1. Zaangażowanie w powierzone zadania
  2. Umiejętność logicznego myślenia
  3. Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  4. Umiejętność samodzielnego uczenia się
  5. Skrupulatność, zwracania uwagi na szczegóły
  6. Dobra znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  7. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  8. Znajomość podstaw administracji systemami Linux/Windows
  9. Umiejętności programistyczne mile widziane

Sprawdź jak możesz rozwinąć swoją karierę wspólnie z nami i aplikuj do nas!

Do zobaczenia!

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża IT-Software development
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa
Connect with us