Serwisant Urządzeń oraz Instalacji Procesowych 114 views

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisant Urządzeń Procesowych odpowiedzialna będzie za instalowanie i późniejszy serwis urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych, w przemyśle farmaceutycznym.

Opis stanowiska:

  • Instalowanie nowych maszyn i urządzeń

  • Serwis dotychczas zainstalowanych urządzeń

  • Udział w odbiorach technicznych w siedzibie producenta (FAT)

  • Udział w odbiorach technicznych w miejscu instalacji urządzenia (SAT) – w tym przeprowadzenie kwalifikacji zgodnie ze standardami GMP (w oparciu o dokumentację producenta)

  • Przeprowadzanie napraw, przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych maszyn

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów

Oferujemy

  • Uczestnictwo w szkoleniach technicznych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język techniczny będzie dodatkowym atutem)

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Doświadczenie w montażach i naprawach urządzeń będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

More Information

  • This job has expired!