specjalista do spraw dokumentacji 244 views

Europak sp. z o.o. od 20 lat operująca w branży chemii zapachowej poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Dokumentacji. Stanowisko dla osoby, która potrafi dobrze organizować pracę oraz jest dokładna i zdyscyplinowana. Oferujemy możliwość rozwoju poprzez szkolenia i edukację w zakresie umiejętności niezbędnych dla tego stanowiska z uwagi na jego specjalistyczny charakter.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i tłumaczenie dokumentacji MSDS, IFRA, Certyfikaty Analizy itp.
  • Zbieranie i wdrażanie informacji o zmianach w przepisach prawnych w w/w dokumentach
  • Zagadnienia z zakresu rejestracji substancji chemicznych w systemie REACH
  • Zgłaszanie nowych produktów do rejestru ELDIOM/UFI

Wymagane:

  • dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie

Na korzyść aplikacji wpłyną

  • prawo jazdy kat. B
  • ogólna znajomość zagadnień prawnych
  • wiedza chemiczna
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietów biurowych

Dla osób spełniających nasze wymagania oferujemy pracę w ciekawej i rozwijającej się branży w ramach niewielkiej struktury o ugruntowanej pozycji na rynku. Ponadto prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i wiele innych.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Chemistry, Trade and sales
  • Company size Less than 10 employees
  • Address Wrocławska 5a, Małuszów
Connect with us