Specjalista ds. administracyjno-rozliczeniowych 121 views1 application

Praca w dziale administracyjno-rozliczeniowym w Divante S.A. niesie ze sobą nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy Specjalisty/tki, który wesprze nasz rozwój i pomoże podbijać branżę eCommerce. Jesteśmy liderem w zakresie rozwiązań eCommerce, pracujemy dla najlepszych firm w swoich sektorach takich jak Carrefour czy Samsung, i jesteśmy głodni dalszych sukcesów.

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie oraz dekretacja faktur kosztowych zgodnie ze zleceniem/umową;

  • Rejestracja faktur kosztowych w wewnętrznym systemie obiegu dokumentów;

  • Rozliczenia kosztów kontraktów, inwestycji oraz podróży służbowych;

  • Bieżąca współpraca z działami w Organizacji oraz księgowym w zakresie rozliczeń projektów dotacyjnych;

  • Przygotowywanie zestawień dotyczących zamknięcia miesiąca;

  • Weryfikacja dokumentów kosztowych pod kątem zgodności z zasadami rachunkowości, prawem podatkowym;

  • Nadzór nad powierzoną dokumentacją wewnętrzną oraz prawidłowym przepływem powierzonych informacji;

  • Bieżąca współpraca z biurem księgowym oraz kancelarią prawną;

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami i dostawcami;

  • Realizacja bieżących zadań zespołu;

  • Współpraca przy wdrażaniu nowych inicjatyw informatycznych i organizacyjnych usprawniających pracę zespołu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto;

  • Benefity: Opieka medyczna, Multisport, platforma Worksmile

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, finanse lub pokrewne);

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku 1-2 lata;

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu rachunkowości kosztów;

  • Terminowość, zaangażowanie, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność, chęć pracy w zespole, uczciwość;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – warunek konieczny.

More Information

  • This job has expired!