Specjalista ds. IT 72 views1 application

Firma ControlTec  Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?

Nasz zespół tworzą: inżynierowie, technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.

Twój ruch!

Zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w zakresie systemów firmowych oraz sprzętu komputerowego
  • Bieżące rozwiązywanie zgłoszeń i problemów
  • Zapewnianie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania infrastruktury IT
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu, usług i oprogramowania

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • Konkurencyjne zarobki
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy w tym laptop, telefon
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

  • Dobra znajomość systemów Windows 7, 8, 10
  • Ogólna znajomość zagadnień sieciowych (DHCP, DNS, VPN, TCP/IP)
  • Umiejętność diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • Znajomość Active Directory
  • Znajomość systemów Microsoft Serwer 2012/2016/2019

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us