Specjalista ds. Logistyki (m/k) 104 views1 application

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnością przestrzegania standardów w obszarze przepływów logistycznych m.in. przyjęcie dostawy, obsługa produkcji, magazynowanie, wysyłka do klienta

  • Zarządzanie procesem obrotu paletami dla surowców oraz wyrobów gotowych

  • Tworzenie harmonogramów inwentaryzacji i dbałość o poprawność stanów magazynowych

  • Optymalizację alokacji zapasu w magazynie

  • Koordynowanie procesu blokad/reklamacji jakościowych materiałów opakowaniowych i surowców

  • Nadzór nad rejestracją odpadu w fabryce oraz kontrolę rozliczenia utylizacji odpadu

  • Zakupy środków trwałych na potrzeby magazynu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce

  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)

  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé

  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus

  • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt

  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych

  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w obsłudze SAP, MS Office, Power BI
  • Znajomość przepisów prawa transportowego i konwencji CMR
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża FMCG, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address 55-080 Nowa Wieś Wrocławska, ul. Ryszarda Chomicza 11A
Connect with us