Specjalista ds. Sprzedaży 79 views

Zakres obowiązków

• komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
• zarządzanie zamówieniami klientów, asystowanie klientom w codziennych sprawach biznesowych.
• osiągnięcie prognozowanej sprzedaży i przychodów.
• przetwarzanie zamówień sprzedaży i monitorowanie wysyłek.
• monitorowanie i wsparcie procesów wewnętrznych.
• monitorowanie planu produkcji, wyników, wąskich gardeł, braków części, wyników końcowych.
• ryzyka i kwestii związanych z jakością.
• wsparcie procesów walidacji i zatwierdzania związanych z 4M/PPAP/APQP itp.
• ścisła współpraca z Centralą i działami wewnętrznymi.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
• Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.
• Pracę w międzynarodowej firmie.
• Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
• Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
• Dofinansowanie do posiłków, duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
• Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

Wymagania

• język angielski na poziomie zaawansowanym (B2-C1).
• znajomość Ms Office (szczególnie Excel).
• wielozadaniowość, kreatywność, zaangażowanie.
• umiejętność pracy zespołowej.
• umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia.
• odpowiedzialność oraz terminowość w powierzonych zadaniach.

Administratorem danych jest LG Energy Solution Wrocław sp. z o.o. z siedzibą w Biskupice Podgórne 55-040, LG 3, KRS: 0000614214. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320) oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych osobowych poza wymaganymi prawem (imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie kwalifikacje zawodowe przebieg dotychczasowego zatrudnienia) jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Pełna „Informacja RODO” dla kandydatów jest dostępna na stronie: https://www.lgensol.pl/wp-content/uploads/2021/03/LGESWA-Polityka-Prywatnosci.pdf”

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us