Specjalista ds. wsparcia sprzedaży Exportu 66 views

Nasza oferta skierowana jest w szczególności do osób, które lubią pracę z klientem, biegle znają język angielski oraz chcą pracować i rozwijać się w środowisku międzynarodowym.

Miejsce pracy: siedziba firmy w Krępicach k. Wrocławia.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Nawiązywanie relacji z klientami zagranicznymi (poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy).
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
  • Bliska współpraca z działem Sprzedaży Exportu.
  • Obsługiwanie kampanii mailingowych przygotowanych przez dział marketingu.
  • Oraz uzupełnianie niezbędnych danych w systemie do obsługi klientów.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy z klientem i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Biegła znajomość j. angielskiego- warunek konieczny.
  • Umiejętność prawidłowego formułowania myśli (to nie żart! Warto umieć w prosty i czytelny sposób wyrazić to, co chcesz przekazać).
  • Pozytywne nastawienie i wytrwałość.
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i samodzielność.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta ( np. call center/windykacja) – mile widziane.

Nasza oferta:

  • Będziesz pracował na podstawie umowy o pracę, proponujemy Ci także elastyczne godziny pracy oraz możliwość home office.
  • Otrzymasz pakiet niezbędnych szkoleń na start oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • A przede wszystkim możesz pracować w świetnej atmosferze, w młodym zespole i w firmie, która nie jest i nie chce być korporacją!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem ref: WSE/07/2021 oraz klauzulą:

“Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez “Luxon LED” Sp. z o.o. z siedzibą w Kępicach, ul. Kwiatowa 45, 55-330 Miękinia, KRS: 0000138301 (Luxon).

Wyrażam zgodę na przeprowadzanie w toku rekrutacji wideo – rozmów i testów psychologicznych”

More Information

  • This job has expired!