Specjalista IT/Data Engineer ( możliwość częściowej pracy zdalnej) 65 views

Fabryka Toyoty to miejsce stworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem i doskonaleniem naszej firmy w dziedzinie digitalizacji
i automatyzacji, poszukujemy specjalisty do pracy w zespole IT odpowiedzialnym za pozyskiwanie i analizę danych oraz automatyzację procesów.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań do pozyskiwania, przekształcania i przechowywania danych (biznesowych, produkcyjnych) w firmie;
  • aktywną komunikację z innymi działami w celu analizy ich procesów biznesowych, poznania ich potrzeb oraz przedstawienia propozycji rozwiązań;
  • automatyzację i digitalizację procesów biznesowych.

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie: 8 500 – 10 000 zł brutto;
  • pakiet benefitów (opieka zdrowotna, dofinansowana stołówka, karta Multisport);
  • możliwość poznania systemu produkcyjnego Toyoty (TPS);
  • możliwość rozwoju w unikalnym środowisku rozwijającym globalne technologie;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Wymagania:

  • dobra znajomość SQL;
  • wiedza z zakresu hurtowni danych;
  • znajomość rozwiązań chmurowych (Azure, AWS);
  • znajomość Python;
  • umiejętność analizy procesów biznesowych i potrzeb klientów;
  • umiejętność usprawniania i automatyzacji procesów i metod pracy;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • wykształcenie wyższe techniczne: informatyka lub pokrewne.

Mile widziane:

  • znajomość MS Power BI;
  • doświadczenie w wykonywaniu modeli ML/AI;
  • znajomość MS Power Apps, MS Power Automate;
  • doświadczenie w technologiach IoT;
  • znajomość zagadnień związanych z modelowaniem procesów biznesowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

www.toyotapl.com – strona internetowa polskich fabryk Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach

www.kierunektoyota.pl – strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

www.facebook.com/jelcz.toyota – nasz fanpage na Facebooku

@naszatoyota – konto naszych pracowników na Instagramie

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Uczniowska 26, 58-306 Wałbrzych
Connect with us