Staż w dziale HR 117 views2 applications

Obowiązki

  • Przygotowywanie raportów i analizy danych,
  • Zarządzanie bazą danych systemu sugestii pracowniczych,
  • Wsparcie w projektach związanych z wdrożeniem metodologii World Class Manufacturing,
  • Wsparcie HR Business Partnera w organizacji i administracji szkoleń, a także możliwość prowadzenia szkoleń wewnętrznych,
  • Tworzenie komunikacji wewnętrznych.

Oferujemy:

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Okazję do rozwoju i pogłębienia swojej wiedzy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Elastyczne godziny pracy (w trybie hybrydowym – częściowo z biura, częściowo zdalnie),
  • Praca w międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

  • Student/ka lub Absolwent/ka kierunków: zarządzanie, ekonomia, psychologia, socjologia,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i prawa pracy będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność min. 35 godzin tygodniowo,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – ze szczególnym naciskiem na Excel i PowerPoint, umiejętność przygotowywania plakatów w Canvie będzie atutem kandydata / – tki,
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • Kreatywność, skrupulatność, otwartość na zmiany.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Address ul. Bora - Komorowskiego 6