Staż w Dziale Logistyki 65 views1 application

Zakres obowiązków

  • monitorowanie i kontrolowanie przebiegu procesów magazynowych
  • nadzór nad właściwym oznakowaniem magazynu
  • nadzór nad procesem inwentaryzacji
  • nadzorowanie i weryfikacja przesyłek pod kątem opakowań, wag, wymiarów
  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu SAP
  • nadzór nad pracą podległego zespołu

Oferujemy

  • cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń
  • pakiet świadczeń pozapłacowych:
    • prywatna opieka medyczna LUXMED
    • bezpłatna stołówka
    • karta Multisport
    • ubezpieczenie na życie
    • bony i paczki świąteczne
    • bilety na koncerty
    • bilety na football amerykański – drużynę Panthers Wrocław
    • dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
    • Umowę o pracę na 33 miesiące bez okresu próbnego
  • wiedzę i solidne doświadczenie w zakresie zarządzania
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • zakwaterowanie na czas trwania programu, jeśli mieszkasz powyżej 70 km od miejsca pracy

Wymagania

  • ukończyłeś lub kończysz studia na kierunku Logistyka, Zarządzanie, Transport
  • znasz i korzystasz z Pakietu MS Office a w szczególności MS Excel
  • mile widziane doświadczenia w obsłudze systemu SAP
  • jesteś otwarty na wyzwania i potrafisz zaadaptować się do często zmieniających się warunków
  • posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze logistyki (praktyki, staże)
  • jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address Ujeździec Mały 80 55-100 Trzebnica
Connect with us