Stażysta automatyk 127 views

Zakres obowiązków

  1. programowanie sterowników PLC wraz z obsługą paneli operatorskich
  2. przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej układów elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
  3. współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego
  4. udzielanie wsparcia technicznego w procesie produkcyjnym
  5. czynny udział w tworzeniu projektów prototypowych

Oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość przedłużenia współpracy po okresie stażowym

Wymagania

  1. studenci ostatnich lat studiów Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów (Automatyka i Robotyka)
  2. umiejętność czytania i wykonywania schematów elektronicznych
  3. znajomość sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi)
  4. Uprawnienia SEP G1
  5. znajomość pakietu MS Ofiice
  6. odpowiedzialność, samodzielność
  7. dyspozycyjność (ok. 20h w tygodniu)
  8. komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  9. Szczegółowe wymagania

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us