Stażysta w dziale funduszy unijnych 37 views

Opis stanowiska:

  • Gromadzenie i analiza danych rynkowych;
  • Tworzenie części dokumentacji aplikacyjnej;
  • Wsparcie działu funduszy unijnych w codziennych zadaniach;
  • Pomoc w obsłudze klienta i sprawach organizacyjnych;
  • Monitoring dostępnych funduszy europejskich i innych środków na finansowanie.

Wymagania:

  • Studenci III-IV roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, społecznym;
  • Wysoka motywacja do nauki i chęć do pracy;
  • Zaangażowanie w realizowane zadania;
  • Lekkość pióra;
  • Wiedza na temat źródeł finansowania inwestycji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Płatne praktyki/staż umożliwiające zdobycie praktycznej wiedzy;
  • Ambitne i rozwijające zadania;
  • Szansę rozwoju poprzez udział w wielu innowacyjnych projektach;
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole;
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia w zależności od stopnia zaangażowania.

More Information

  • This job has expired!