Stażysta w Dziale Konstrukcji. 94 views

Zakres obowiązków:

– Przygotowanie modeli 2D, 3D, rysunków wykonawczych,

– Tworzenie list materiałowych dla potrzeb zaopatrzenia,

– Terminowe opracowanie dokumentacji technicznej (rysunki techniczne, listy części, modele przestrzenne) dla celów produkcyjnych,

– Wspieranie współpracowników w realizacji bieżących zadań,

– Analizowanie dokumentacji projektowej,

– Kontakt z klientem w sprawach technicznych.

Wymagania:

– Ukończonych lub trwających studiów technicznych (kierunki: mechanika, inżynieria środowiska lub pokrewne),

– Znajomość rysunku technicznego,

– Znajomości programu AutoCad,

– Umiejętność pracy w zespole,

– Dokładność, sumienność i komunikatywność,

– Mile widziana znajomość programu SolidEdge, MC Office.

– Znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) w stopni komunikatywnym.

Oferujemy:

– Staż w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Udział w nowatorskich projektach,

– Możliwość uczestnictwa w zajęciach online w miejscu pracy,

Możliwość rozwoju zawodowego,

– Elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć,

– Przyjazna atmosfera pracy,

– Realne możliwości dalszego rozwoju.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Address ul. Gospodarska 2, 51-503 Wrocław
Connect with us