Stażysta w Dziale Struktury Mechanicznej 110 views5 applications

Zakres obowiązków

  • Wsparcie prac przy rozwoju i badaniu komponentów zmywarki wewnątrz obszaru struktury mechanicznej,
  • Czynna współpraca z innymi działami,
  • Wsparcie zespołu w codziennych czynnościach.

Oferujemy

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Okazję do rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności w obszarze struktury mechanicznej,
  • Udział w procesie rozwoju produktu (zbieranie i analizowanie danych, definiowanie koncepcji, badania wstępne prototypów, analiza funkcjonalności części),
  • Pracę w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Wymagania

  1. Student/ka, absolwent/ka kierunków mechanicznych,
  2. Znajomość j. angielskiego (min. B1),
  3. Dostępność: min. 20h tygodniowo,
  4. Umiejętności miękkie: umiejętność pracy w zespole, szybkie przyswajanie wiedzy, dostępność, proaktywność.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Address ul. Bora - Komorowskiego 6