Stażysta w dziale Struktury Mechanicznej/ Intern in Mechanical Structure 70 views2 applications

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Wspieranie zespołu w projektowaniu nowych komponentów z tworzyw sztucznych wytwarznych metoda wtrysku i elementow tloczoncyh z blach.
  • Przygotowywanie modeli 3D,
  • Opracowywanie rysunków technicznych i aktualizowanie bazy danych (PLM- Windchill),
  • Bieżąca współpraca z zespołem.

Co oferujemy:

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Zdobycie cennego doświadczenia pod okiem Inżynierów,
  • Zdobycie wiedzy z zakresu wtrysku tworzyw sztucznych, projektowania części, planowania projektów,
  • Rozwinięcie umiejętności w Creo i PLM-Windchill,

Nasze wymagania:

  • Student/ka kierunków technicznych m.in. Automatyka i Robotyka, Inżynieria Mechaniczna i inne pokrewne kierunki,
  • Mile widziana znajomość Creo Parametric, Windchill,
  • Znajomość programu AutoCAD,
  • Znajomość j.angielskiego (min. B1),
  • Dostępność: min. 30h tygodniowo,
  • Umiejętności miękkie: proaktywność, otwartość, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Address ul. Bora - Komorowskiego 6