Technik / Inżynier – elektronika, automatyka, mechatronika, mechanika 202 views6 applications

Jesteśmy liderem napraw i diagnostyki elektroniki i automatyki przemysłowej w Polsce i w Europie. Od 2009 roku naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta “Nie wyrzucaj – naprawiaj” – zero waste.

Szukamy ambitnych i ciekawych nowych wyzwań ludzi – może to właśnie Ty 🙂

Zakres obowiązków

  • Diagnoza, naprawa elektroniki przemysłowej

  • Wymiana komponentów oraz modułów elektronicznych

  • Raportowanie przebiegu diagnozy i naprawy oraz testów urządzeń

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy i opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery

  • Pracę w centrum Wrocławia z bardzo dobrym dojazdem

  • Możliwość awansu w związku z dynamicznym rozwojem firmy

  • Niezbędne wyposażenie i narzędzia pracy – sprawdzone i zadbane narzędzia to dla nas podstawa

  • Stabilną pracę, jednozmianową, od poniedziałku do piątku

  • Elastyczny czas pracy

Wymagania

    • Wykształcenie kierunkowe techniczne – elektronik, mechatronik lub pokrewne

    • Praktyczne umiejętności lutowania elementów elektronicznych

    • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (miernik, oscyloskop, itp.)

    • Chęć ciągłego rozwoju poprzez kursy, szkolenia oraz rozwiązywanie nowych problemów technicznych

    Mile widziane

    • Doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych – opowiedz nam o nich na rozmowie

    • Pasja do elektroniki i automatyki 🙂 Wspieramy ciekawe pomysły z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej.

Więcej info na naszym profilu na pracuj.pl

Chętnych zapraszamy do wysłania CV na maila: marta.hasik@rgbelektronika.pl

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information